lt

Apie INHUS Engineering

Daugiau kaip 100 inžinierių ir projektavimo profesionalų vienijanti INHUS Engineering komanda - viena didžiausių konstrukcijų projektavimo srityje Baltijos šalyse.

Mūsų paslaugomis naudojasi tiek Lietuvos, tiek Skandinavijos klientai. Turime didelę patirtį ir puikiai išmanome šių šalių projektavimo normas, nacionalinius standartus, projektavimo tradicijas bei kitus reikalavimus.

Konstrukcijas projektuojame naudodami 3D skaičiavimo ir modeliavimo programas, tokias kaip Tekla Structures, SOFiSTiK, Dlubal, MIDAS, GEO5 ir kt. Mūsų specialistai nuolat kelia savo kompetenciją ir domisi pažangiausių projektavimo technologijų taikymu, o INHUS Engineering nuolat investuoja į komandos pajėgumo didinimą.

Per pastaruosius metus mūsų veikla buvo įvertinta tiek Lietuvos, tiek užsienio konkursuose. Esame „Lietuvos BIM projektai“ laureatai, pergale džiaugėmės ir tarptautiniuose „Open BIM Awards“ bei „Tekla BIM Awards“ renginiuose, todėl esame puikiai atpažįstami BIM pasaulyje.

Mūsų misija, vizija, vertybės.

Kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų sveikatos ir saugos politika.

Vykdome „Design-build“ tipo projektus, vienydami projektavimo, gamybos ir statybos įmones. Į kiekvieną projektą žvelgiame kompleksiškai, kad jo įgyvendinimą paverstume paprastesniu klientui.

Daugiau: INHUS

Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.

Daugiau: INHUS Prefab

Konstrukcijų montavimo paslaugas įvairios paskirties pastatams siūlome tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijos šalyse. Dirbame su stambiausiomis šių šalių statybų kompanijomis ir nekilnojamojo turto plėtros įmonėmis.

Daugiau: INHUS Construction
Interneto svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Jei sutinkate, paspauskite „Sutinku". Jei nesutinkate, slapukų Jūsų įrenginyje netalpinsime. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Daugiau informacijos apie slapukus, jų renkamus duomenis, prieigą turinčius asmenis ir apie savo teises rasite svetainės Privatumo politikoje
Sutinku Nesutinku